אודות

אני כאן בשבילך. בין אם את/ה צריך שירות של כתיבת סיפור חיים, ביצוע ראיונות, או הכוונה וסיוע בכתיבה.
התמחיתי בכל סוגי הכתיבה אבל ההתמחות הגדולה ביותר שלי היא היכולת להפיק ממך, הלקוח או הלקוחה, את הידע הניסיון והחוויות, לצורך כתיבת סיפור חיים.

אני לוקחת חומרים אלה, מעבדת אותם, משייפת ומבריקה לכדי יהלום שהוא סיפור החיים המיוחד שלך זה שיעבור כאוצר יקר לדורות הבאים.

התוצר הוא כמובן הטקסט הסופי. בין אם מדובר בכתיבת סיפור חיים שלך או ביוגרפיה של מישהו אחר, בין אם מדובר בצילום והפקת סרט אודותיך ובין אם מדובר בכתיבת נאום מרגש אותו תשאו ברגעים החשובים בחייכם. בכל אלה אשמח לעמוד לרשותכם ולסייע.

אז בואו נערוך היכרות…

כקיבוצניקית לשעבר, שנוף ילדותה היה הים, וכך גם כל מערכת השעות, הסתערתי על הלימודים, אחרי השירות הצבאי כמוצאת שלל רב:

תואר ראשון BA כללי במדעי הרוח למדתי באוניברסיטת תל אביב בסקרנות רבה. פרט להיסטוריה, משפטים, כלכלה, פסיכולוגיה, מוזיקה ואומנות, התמחיתי גם בתלמוד, לשון עברית, תחביר, ניקוד, ושפות שמיות כארמית, ערבית, קורסים אותם סיימתי בהצטיינות.
גם את התואר השני המעשי סיימתי באוניברסיטת תל אביב, MFA , בבימוי והפקה לקולנוע וטלוויזיה – צילמתי, ביימתי, ערכתי, הפקתי, וכתבתי תסריטים. עוד באמתחתי תעודת הוראה להוראת תקשורת המונים, והוראת קולנוע ברמה של 10 יחידות לימוד.

הנחיתי סדנאות כתיבה, ואני בוגרת בית הספר לתסריטאות במסלול בוגרים לכותבים מקצועיים. מאחורי תחקירים למוסף השבת של הארץ, טורים אישיים בעיתונים מקומיים, כתבות לפורבס ישראל, למעריב, ולעיתון חדשות. ניהלתי פורום אסטרולוגיה וכתבתי טור שבועי באסטרולוגיה שקצר שבחים.

אתם מוזמנים להתרשם מהכתבות, חלקם עם מרואיינים הנחשבים "אגוזים קשים לפיצוח", כאן >>

אשמח לעמוד לרשותך ולהעניק מהידע והניסיון שלי כדי לסייע לך לכתוב את סיפור חייך. להגיע למפגש או סדנה בה תקבלו טיפים על כתיבת סיפורי חיים וכיצד לפצח ולדובב את "שחקני המשנה" בסיפור שלכם וכמובן אם תרצו הפקה של סרט תיעודי ומשפחתי.

כתיבת סיפור חיים ורדה וואלפא

2 תגובות on אודות

  1. זהבית ונק
    2 ביוני 2015 at 1:15 pm (4 שנים ago)

    אשמח לשמוע פרטים על הסדנא
    יום , שעות מיקום וכו תודה