גראג' סייל

אותיות = אפשרויות

אני אוהבת אותיות. את כולן, בכל שפה,  צבע וזווית. אלוהים יודע מה יש מאחוריהן. אותיות מודפסות הכוונה. vardaטקסטים. מיושרות לימין, לשמאל, באמהרית, בגיאורגית, בסינית, בכל שפה יש לי. על כוסות, בדים, קירות, על בני אדם.

הסימנים הללו הם שם קוד. תקציר להמון דברים. והן בכלל גם משהו אחר. יש מלא מילים וביטויים שבמציאות הממשית הם בכלל משהו אחר. ידוע שתמונה שווה אלף מילים אבל גם מילה שווה אלף תמונות. ואני לא מדברת רק על מילים כמו אמא, או אהבה, אלא גם מילים כמו צלחת או כיסא. תאכלס, יש המון סוגים, מרקמים, בעלויות (שלי או של טולמנס). שום דבר כמעט לא אומר כלום.

חברה פרסמה ביד 2 שהיום יש גראג' סייל. איזה שם סקסי, נכון? ממש מריחים חצר אמריקאית, חפצים דינוזאורים, צלחות של עוגיות, וים של חברים. בתאכלס מה שיהיה בעוד מספר שעות זה שתינו עם חברים ומשפחות שמתאספים יחד בפרדס חנה, שותים קפה, אוכלים עוגות ונותנים חפצים כמתנות, כי מי לוקח כסף מחברים. היא מוכרת את תכולת ביתה, לצורך מעבר לדירה מאובזרת, הכל. מה שתרצו. תלוי כמה תשלמו. אני ארזתי 2 תיקים ענקיים בפריטים מהודו. ספרי בישול, שרשראות, צעיפים, הודו נו.

יום אחרי בלק פריידי. אין קשר, ברור. עכשיו, מה האפליה הזאת, הרי לחברים אתן חינם, אז החברים שלהם יצטרכו לשלם מחיר יקר? כל פריט מהודו עלה לי בין 6 ל 10 שקלים ואני מבקשת עליו בין 50 למאה שקלים, אחרת מה עשינו. את הדברים היקרים יותר, ויש תודה לאל דברים יקרים בהודו, אני לא מביאה בכלל למכירה. יש שמלה שקניתי בחמישים אחוז הנחה, ושילמתי עליה 600 שקל. צעיף ב 500. עם חברים לעבודה אני נכנסת למו"מ על 50 שקל. כאלה שהם לא בהגדרת "חברים". אבל אם חס וחלילה יישרף להם הבית, אתרום להצלתם סכום נכבד.

הייתי צריכה להיות קניינית. אני אוהבת לקנות. אוהבת חפצים. אוהבת החלפת ידיים. החלק של המכירה חלש אצלי. אני כבר רואה את מסיבת החלפת החפצים מתקרבת.

נדיבות היא גם מילה יפה. לפעמים היא חיוך, לפעמים סוכריה, ים של אפשרויות. תראו את עשירי העולם שתורמים להצלת כדור הארץ?

אם לא היו לוקחים ממני כל כך הרבה מיסים, בטוח הייתי תורמת למישהו.

תאכלס. כמו שאומרת חברתי. (כמה תמונות זה תאכלס…)

השאירו תשובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. שדות נדרשים מסומנים ב *

תגובה *